Sitemap Print

Eelsoojendite paigaldus

Autonoomsed eelsoojendid, töötavad autokütuselt ja autoakult

Enamusel sõidukitel on puuduseks see, et külmal hommikul ei tervita nad juhti oma sooja salongi ja kergesti käivituva mootoriga. Lihtsaks ja mugavaks lahenduseks probleemile on sõidukile eelsoojendi paigaldamine, mis garanteerib:

  • väiksema kütusekulu
  • sõiduki igakordse muretu käivitamise
  • suurema liiklusohutuse ja keskkonnasäästlikkuse
  • puhtad, jäävabad aknad ja parema nähtavuse


Eelsoojendussüsteemid aitavad sõidukitel lihtsalt käivituda, nagu siis kui te oleksite juba mitu kilomeetrit oma sõidukiga sõitnud.

Webasto/ Eberspächer autonoomsed eelsoojendused töötavad sõiduki enda kütusega (bensiin või diisel), minimaalselt tarbivad soojendid ka aku voolu. Mõne nupulevajutusega saate teha nii, et teie sõitma hakkamise ajaks on sõidukit lihtne käivitada ning salongis ja kaubaruumis on mõnus temperatuur.

Defa WarmUp / Calix – soojendab elektriga, tööl või kodus 220V pistiku olemasolek võimaldab kasutada elektrilisi soojendeid. Sellesse süsteemi alginvesteering on madal ja lisavarustust saab juurde hankida vastavalt vajadustele ja võimalustele. Sobiva soojendusaja saad valida taimeri või puldi abil.

Antud eelsoojendussüsteemid soojendavad teie auto mootori, kaubaruumi ja salongi mugavalt ja lihtsalt, mis omakorda annab võimaluse alustada koheselt sõitu turvaliselt ja mugavalt soojas salongis, jäävabade akendega, lisaks väheneb kütusekulu ning kulutad vähem mootorit.